Elektrikli Çit 10 Watt Güneş Panelli Şok Cihazı

1.700,00₺

  • Ürün Kodu: çkr61
  • Stok Durumu: 2-3 Gün

Etiketler: elektrikli, Çit, watt, gÜneŞ, panellİ, Şok, cİhazi güneş, panelli, cihazı

resim yükle

Elektrikli çit 10 watt güneş panelli şok cihazı ile çiftlikler, tarlalar, bahçeler ve benzeri alanlar yabani hayvanlardan etkin olarak korunur. Üzerinde 10 Watt güneş paneli bulunan şok cihazı, çitlere elektrik vererek hayvanların ilgili alandan uzak durmasını sağlamaktadır.

Cihazda bulunan iki çıkıştan birisi elektrik çitlerine, diğeri ise topraklama yapılması için kullanılır. Böylece güvenlik de sağlanmış olunur.

10 Watt güneş paneli, şok cihazının ihtiyacı olan enerjiyi sağlama konusunda yeterlidir. Böylece Elektrikli çit 10 watt güneş panelli şok cihazı ile farklı bir elektrik kaynağına ihtiyaç duymadan çitlerinize elektrik verebilirsiniz. Basit kullanım, güvenilir ve etkili çözüm için tercih edilebilecek en iyi alternatiflerdendir.

 

Elektrikli Çit 10 Watt Güneş Panelli Şok Cihazı

 

Bu ürünü hemen satın alabilirsiniz. Dilerseniz Elektrikli çit 10 watt güneş panelli şok hakkında merak ettiğiniz tüm şeyler için bizi 0 546 653 41 88 numaralı hattımızdan arayabilirsiniz. Elektrikli çit 10 watt güneş panelli şok hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Elektrikli çit 10 watt güneş panelli şok siparişinizin ardından hemen kargoya verilecektir.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi