Elektrikli Çit 20 Watt Güneş Panelli Şok Cihazı

3.700,00₺ 4.000,00₺

  • Ürün Kodu: çkr44
  • Stok Durumu: 2-3 Gün

Etiketler: elektrikli, Çit, watt, gÜneŞ, panellİ, Şok, cİhazi güneş, panelli, cihazı

resim yükle

Elektrikli çit 20 watt güneş panelli şok cihazı, yabani hayvanları istenen alanlardan uzak tutmak için geliştirilmiştir. Güneş ışığından elde edilen elektrik enerjisi, direkt olarak çitlere verilir. Böylece yabani hayvanlarda şok etkisi oluşturularak, çitlerden hızla uzaklaşmaları sağlanır.

Elektrikli çit 20 watt güneş panelli şok cihazı, ortalama 10 saat gibi bir sürede tamamen şarj olur. Mevcut akünün tüketim süresi ise 24 saatten daha fazladır. Böylece güneşin olmadığı zamanlarda dahi sistem aktif olmaya devam eder. Taşınabilir özellikte olan bu ürün, çok kolay bir şekilde istenen alanlara götürülebilir. Kurulumu ve kullanımı basittir, ayrıca güvenlidir. İnsanlara veya yabani hayvanlara kalıcı zarar vermesi söz konusu değildir.

Elektrikli Çit 20 Watt Güneş Panelli Şok Cihazı

Bu ürünü hemen satın alabilirsiniz. Dilerseniz Elektrikli çit 20 watt güneş panelli şok cihazı hakkında merak ettiğiniz tüm şeyler için bizi 0 546 653 41 88 numaralı hattımızdan arayabilirsiniz. Elektrikli çit 20 watt güneş panelli şok cihazı hemen sepetinize ekleyebilirsiniz Elektrikli çit 20 watt güneş panelli şok cihazı siparişinizin ardından hemen kargoya verilecektir.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi